Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. przyjęły wyzwanie #GaszynChallenge

Pracownicy Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z o.o. w dniu 16.07.2020 r,. zgromadzili się na terenie bazy przy ul. Wiślnej w Tarnobrzegu, aby zrealizować wyzwanie rzucone nam przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu wykonując wspólnie 10 pompek lub przysiadów w ramach akcji #GaszynChallenge.

Jest to akcja charytatywna, która pomaga i promuje pomoc dzieciom będącym pod opieką Fundacji Serce Dziecka i Fundacji Dzieciom - Wspólnota "Zdążyć z Pomocą". Cała akcja to zrobienie przynajmniej 10 pompek lub przysiadów, nagranie krótkiego filmiku i umieszczenie go w Internecie oraz przekazanie dobrowolnych datków na leczenie chorych dzieci, które tak bardzo oczekują naszej pomocy. Przekazując zbiórkę nie dedykujemy jej dla konkretnego dziecka, a pozostawiamy
do dyspozycji Fundacji, aby dotarła do najbardziej potrzebującego dziecka.

Akcję zainicjowała Ochotnicza Straż Pożarna Gaszyn i została ona rozpropagowana na cały kraj. Dotarła również do naszego regionu, w którą zostały zaangażowane różne instytucje - samorząd terytorialny, służby mundurowe oraz pracodawcy z Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że do dalszego wzięcia udziału w akcji zostali nominowani:

  • Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Siarkowiec”
  • Kopalnia Siarki „Machów” S.A. w likwidacji.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku: