Informacje ogólne

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o. o. informuje, że z uwagi na konieczność usunięcia awarii sieci  wodociągowej w dniu  28 grudnia 2021 r. tj. we wtorek do godz. 1200 wystąpi  przerwa w dostawie  wody na Osiedlu Piastów. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o. o. informuje, że z uwagi na konieczność usunięcia  awarii sieci wodociągowej na ul. Zakrzowskiej, w dniu  1 grudnia ( środa )   wystąpi  przerwa w dostawie wody. Przewidywany czas usunięcia awarii około  godz. 1600. Za powstałe utrudnienia przepraszamy naszych Odbiorców.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o. o. informuje, że z uwagi na konieczność wykonania wpięcia modernizowanego odcinka do sieci  wodociągowej w dniu  26 października 2021 r. tj. we wtorek w godz. od 800 - 1400 wystąpi  przerwa w dostawie  wody dla Osiedla Miechocin. Dla celów sanitarnych istnieje możliwość dostawy wody beczkowozem, bieżące potrzeby proszę zgłaszać pod numer telefonu 15 823 21 10. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że w związku z ustaleniem dodatkowego dnia wolnego biuro Tarnobrzeskich Wodociągów Sp. z  o. o. w dniu 12 listopada  2021 r. będzie nieczynne. Dodatkowy dzień wolny zgodnie z Kodeksem pracy ustanowiony został za święto przypadające w sobotę 25 grudnia 2021 r.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o. o. informuje, że z uwagi na konieczność usunięcia  awarii sieci wodociągowej w dniu  15 października ( piątek )   wystąpi  przerwa w dostawie  wody do budynków przy ul.  Skarbka (4 domy). Przewidywany czas usunięcia awarii około  godz. 1700Za powstałe utrudnienia naszych odbiorców przepraszamy.

Podkategorie