Podkarpacka Nagroda Gospodarcza - 2016

 png 2016 5Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, iż podczas XV edycji konkursu Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2016 nasza spółka po raz kolejny została uhonorowana statuetką i tytułem laureata w kategorii najlepsza usługa: Analizy Laboratoryjne  Wody i Ścieków.

Analizy Laboratoryjne Wody wykonywane przez laboratorium naszej spółki posiadające certyfikat akredytacji PCA, zostały wyróżnione i uznane przez wysoką kapitułę konkursu za najlepszą usługę i otrzymały Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą.
Przyznane wyróżnienie świadczy o wysokim standardzie świadczonych usług, konsekwentnym i  profesjonalnym działaniu.

Organizatorem  konkursu było Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

W  tegorocznej edycji konkursu o nagrody ubiegały się 153 przedsiębiorstwa. Celem inicjatywy było wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce, gratulacje dla laureatom złożyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. – Statuetki „Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej” potwierdzają solidność, rzetelność oraz wiarygodność firm. Podkarpacie poprzez naturalne walory przyrodnicze zapewniające bogactwo czystych ekologicznie produktów, daje potencjał, na którym oprzeć można wydajną produkcję doskonałej żywności. Również wysoki poziom usług, innowacyjne produkty i potencjał zasobów ludzkich stawia województwo podkarpackie w gronie regionów o dużym potencjale gospodarczym. Zatem ważnym jest, by promować podkarpackie marki i firmy mające w swej ofercie wysokiej jakości produkty i usługi, którymi mogą rywalizować z globalną konkurencją na świecie – podkreśliła wojewoda.

Wyróżnienie dla  Tarnobrzeskich Wodociągów z  rąk Wojewody Podkarpackiego pani Ewa Leniart odebrał pan Antoni Sikoń - Prezes Zarządu Spółki.

Przyznana naszej spółce nagroda jest świadectwem nie tylko ugruntowanej pozycji na rynku, ale także wielkiej determinacji Zarządu i jej pracowników w dążeniu do wyznaczonych celów. Przyznane wyróżnienie stanowi potwierdzenie, iż potencjał spółki jest właściwie i efektywnie wykorzystywany. Otrzymywane wyróżnienia mobilizują nas do dalszej ciężkiej pracy i pomagają pokonywać trudności nie rzadko pojawiające się na drodze do wyznaczonych celów, które ukierunkowane są na działania zmierzające do ciągłego rozwoju  naszego miasta i  regionu.

 png 2016 1 png 2016 3 png 2016 4 png 2016 2

Pobierz tekst: Podkarpacka_Nagroda_Gospodarcza_Tar-Wod_2016